Kolan Hospital

Kıbrıs Kolan British Hospital

Kıbrıs Kolan British Hospital

KKTC Lefkoşa Gönyeli’de hizmet veren hastanemiz 3 bin metrekare arazi üzerinde görünümünden konumuna, alt yapısına ve gerek bina inşaatı gerekse iç donanımında kullanılan teknolojiye kadar dünya standartlarında çok amaçlı bir hastane olarak inşa edilmiştir. Kolan British Hospital olarak temel prensip; gelişen teknolojiyi sürekli takip etmek, tanı ve tedavi yöntemlerini sürekli olarak ileriye götüren tıp teknolojilerini benimseyerek, hastalarımıza daha iyi ve güvenli sağlık hizmeti vermektir.

Hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu ve sağlık personeli, modern tıp teknolojileri ile donatılmış Kolan British Hospital, aynı zamanda hasta konforunun gözetildiği konsept anlayışıyla hizmete açılmıştır. 8 bin metrekare kapalı alanda, her biri tek kişilik 35 hasta odası, 3 ameliyathane, toplamda 56 yatak kapasiteli dahili, cerrahi, koroner ve kalp damar cerrahisi yoğun bakım üniteleri, yenidoğan yoğun bakım ünitesi ile kaliteyi ön planda tutan hasta memnuniyeti anlayışıyla insan sağlığına ayrıcalıklı hizmet vermek üzere yapılanmıştır.

Başarılı klinik sonuçlar için akademik, güvenilir kadro ve modern tıbbi cihazlara sahip hastanemizde; tüm branşlarımızda tüm sigorta şirketleri ile anlaşmamız bulunmaktadır.

Sizlerin sağlık ihtiyaçlarına en iyi ve en doğru şekilde karşılık vererek, 7/24 ulaşılabilir olmayı vizyon edindiğimizi bildirir sağlıklı günler temenni ederiz.

Kıbrıs Kolan British Hospital:
Ataturk Street No:13 (Old Kyrenia Road) Gönyeli / Lefkoşa / KIBRIS
Telefon: +0392 680 80 80
Fax: