Kolan Hospital

Check Up Merkezi

Check Up Merkezi

CHECK-UP MERKEZİ

Check-up bir başka adıyla “Kişisel sağlık taraması”, olası hastalıkları erken dönemde tespit ederek önlem almayı böylece kişinin sağlıklı kalmasını amaçlamaktadır. Check-up hastanın belirgin bir şikayeti olmasa da erken aşamadayken hastalığın saptanması, ailesel ve genetik risklerin tespit edilebilmesi amacıyla yapılan muayene ve tetkiklerdir.

Kolan Hospital Group Check-Up Merkezi’nde, iç organlarda hastalık bulgularının saptanması; gizli şeker, kolesterol, kalp, karaciğer, meme, rahim,kalın bağırsak hastalıkları ve en sık görülen kanser türleri, cinsiyetin ve hayat tarzının getirdiği olası risklerin belirlenmesi ve erken tanı için risk analizleri gerçekleştirilmektedir.

Yaş, cinsiyet ve risk gruplarına özel check-up programlarının yanı sıra kişiye yönelik analizlerin yapıldığı Check-up programları da bulunmaktadır.

Genel sağlık kontrolünün, hiçbir şikayet ve hastalığı olmayan kişilere en az, yılda bir kez düzenli olarak yapılması önerilir. Ailesel risk faktörlerine (Kanser, Koroner Arter hast. vb) göre önerilen tekrar süresi değişebilir.

‘’Kendimi Önemsiyorum; Sağlığıma Önem Veriyorum.’’ diyorsanız; Size Özel Hazırladığımız Check-up paketlerimiz Tüm Şubelerimizde Hizmetinizdedir.

Detaylı bilgi ve randevu için 444 1 443

Micro Site: doktorcheckup.com