Kolan Hospital

Anestezi ve Reanimasyon

Anestezi ve Reanimasyon

Kolan Hospital Group Anesteziyoloji ve Reanimasyon Bölümü, hastanenin tüm hasta bakım ve tedavi hizmeti içerisinde her türlü cerrahi girişim için tüm yaş gruplarında girişim öncesi tıbbi değerlendirme, girişim sırasında ve sonrasında ağrı tedavisi ile birlikte anestezi uygulamalarından sorumludur.

Anestezi hizmeti deneyimli anestezi uzmanları tarafından girişim öncesi tıbbi değerlendirme ile girişim esnasında ve sonrasında ağrı tedavisi ve tüm yaşamsal fonksiyonların takibini içerir. Tanı ve tedavi edici girişimlerde analjezi ve sedasyon, günübirlik cerrahi anestezisi, ağrısız doğum, bebekler ve çocuklarda anestezi, tüm cerrahi branşlarda anestezi uygulamalarını da kapsar.

Dünya standartlarındaki teknolojik alt yapı ile donatılmış ve bilimsel nitelikleri yüksek, konusunda deneyimli ekibimiz tüm cerrahi branşlarda genel ve bölgesel anestezi yöntemlerini (epidural anestezi, spinal anestezi, kombine spinal epidural anestezi, üst ve alt ekstremite ameliyatlarında uygulanan sadece ameliyat bölgesini ilgilendiren vaven anestezi) kullanmaktadır.

Detaylı Bilgi için 444 1 443