Kolan Hospital

Hematoloji (Kemik İliği Nakli Merkezi)

Hematoloji (Kemik İliği Nakli Merkezi)

Hematoloji; lenfoma, multipl miyelom, akut ve kronik lösemi ile benzeri rahatsızlıklar olmak üzere; kemik iliği, lenf sistemi ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyen bilim dalıdır. Hematolojik hastalıkların büyük bir bölümü, tedavisi hayati önem taşıyan hastalıklardır. Bu hastalıkların tedavisi iyi bir ekip çalışması ve deneyim gerektirmektedir. Hematoloji, son yıllarda çok önemli gelişmelerin kat edildiği, hastalıklarda tedavi seçeneklerinin arttığı, klinik çalışmaların en çok yapıldığı alanlardan biridir. Hematolojik kanserlerin de tedavi edilebilme oranı hızla artmaktadır.

Kolan Hospital Group Hematoloji Bölümü, deneyimli hekim ve sağlık personeli, bünyesindeki kemoterapi standartları yüksek servisi, Endokrinoloji, Nefroloji, Romatoloji ve Gastroenteroloji gibi diğer yan dalların da varlığıyla multidisipliner yaklaşımın sağlanabildiği ender merkezlerden biridir.

Hematolojinin deneyimli ekibi Kemik İliği Nakli merkezimizde de başarılı nakillere imza atmaktadır. Her türlü kemik iliği nakli (kişinin kendinden, akrabalarından akraba dışı kişilerden) yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için 444 1 443


Bu Birim Aşağıdaki
Hastanelerde Var